Косівська районна державна адміністрація

Coinmama

Карта Косівщина туристична – МапаКосів

Косівщина – лише одне з найпривабливіших місць Гуцульщини. Це край родючих полів і полів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Треба обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її витонченість, а також багата фауна, а також рослинність, єдина в своєму роді скарбниця природних угруповань з її незвичайними, реліктовими рослинами та видами тварин, як ніде в Україні, поряд своїми народними звичаями, обрядами, а також ремеслами фактично постійно приваблювали численних туристів не тільки з нашої країни, але й з кількох інших народів.

Художня різьба по дереву. Яворівська школа - Косів та Косівщина * інформаційний сайт Miércoles de ceniza, Cruz, ArteКосів — Вікіпедія

Повна площа області 968 кв.км (6,5% території області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної різноманітності населення нашої області. Міське населення складає 14552 (16,5%), а також країна 73716 (83,5%).Регіон розташовано як у передгір’ях, так і внизу Карпат.

Громада 1 Тип міста Міста 2 Усі переговори 45 Місцеві обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 обласні сільські ради 39 60% населених пунктів району мають горбистий стан. Підсумки роботи місцевого фермерського господарства за поточні роки свідчать про досягнення місцевого економічного клімату.

Отже, протягом 2010 року він зріс до 16% порівняно з 2009 роком. Збільшуються і накопичені фінансові фінансові вкладення (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Зростає і рівень заробітної плати. Типова заробітна плата стандартного (робочого) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

Binance

На 01.01.2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 особи, а також 720 підприємств. Приймальна палата, а також Центр дозвілля сприяють створенню бажаних проблем для розвитку компанії, спрощення державної реєстрації, lehongchau.com а також спрощення та прискорення дозвільної процедури в регіональному управлінні.

Продукція експорту складається як з деревини, так і з деревини, різноманітних промислових виробів. Імпорт речей складається з способів транспортування, гірських та гіпсових виробів, полімерних виробів, металів, а також виробів з металу. Земля, яка може бути використана для сільськогосподарської діяльності в області, становить 39,6 тис. га (або 44% загальної площі області): 30% ріллі, 63.

Косівський район відпочинок – проживання, тури, цікаві екскурсії

8% forests. В основному місцеві – це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом, а також веде власне господарство, хоча область налічує 21 більшу ферму. На території області розташовано 7 центрів дозвілля, а також ексклюзивні пансіонати, 4 пансіонати, 1 база відпочинку для дітей, 4 бази відпочинку, 52 ферми.

Карта Косівського району МапаКосівХребет Каменистий (Косів) МапаКосів

Там є автобусна переправа на ресурси (Косів-Київ) В області працюють 652 найменування роздрібного бізнесу, 141 об’єкт весільного харчування загального користування, 60 об’єктів обслуговування споживачів, 8 ринків. їх обслуговування, на територію країни 15. Є 49 Домів культури, 50 бібліотек, 5 дитячих шкіл мистецтв (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, https:// pakistantravelz.com Kosmach), https://www.topspremium.com/community/profile/sherri66m354491/ 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути) в районі.

Освітні дані: в районі 55 середніх шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (входить Юторопський навчальний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 учнів; 3 заклади коледжу. Рішення охорони здоров’я: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівський РМЗ 100 ліжок, Кутинський ЛЗ 85 ліжок, Космацький медпункт 16 ліжок, Косівський туберкульоз

В області є 641 ліжко-ліжко. Крім того, 10 клінічних диспансерів також надають своє медичне рішення. У цій сфері працюють 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійний технологічний заклад:36, який спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для народногосподарського клімату: brightroots. сітка культиватори, слюсарі по ремонту сільгосптехніки, а також обладнання, трактористи, шофери, кухарі, майстри з плитки.

Читати. Детальніше про

«Музей сакрального мистецтва» в Косові

https://kosiv.club/foto/

Спеціалізація дизайну Макет одягу, Художня натуральна шкіра, Стиль меблів, а також вироби з дерева, Графічний макет. Спеціалізація прикладного та декоративного мистецтва Творчі вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Творче ткацтво.

[wp-stealth-ads rows="2" mobile-rows="3"]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*