Косівський район – Віртуальний музей одягових традицій

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина — один із найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край продуктивних районів, а також лугів, високих гір і стрімких потоків, свіжого повітря, а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його привабливість, а також велика кількість тварин і флори, єдина в своєму роді скарбниця повністю природних екологічних угруповань з рідкісною, реліктовою зеленню, а також видами тварин, як ніде в Україні, крім Його люди, виготовлені на замовлення, традиції та ремесла, постійно приваблюють незліченну кількість туристів не лише з нашої країни, а й із кількох інших країн.

Косів - КОЛОМІЯ СЬОГОДНІТОП -10 місць Косівщини МапаКосів

Повна площа області становить 968 кв.км (6,5% території області), чисельність населення становить 88268 осіб, т.е. 6,4% від загальної чисельності населення нашої області Міське населення складає 14552 (16,5%), а також сільське 73716 (83,5%). Область розташована на передгір’ях і внизу Карпат..

Громада 1 Тип громади Міста 2 Усі переговори 45 Обласні обласні ради 1 Обласні міські ради 1 Обласні сільські ради 39 60% переговорів району мають стан гірського. Результати ускладненої за поточні роки роботи сільського господарства області свідчать про досягнення сусідської економіки.

Таким чином, протягом 2010 року вона зросла до 16% порівняно з 2009 роком. Збільшуються також фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень доходів. Типовий дохід середньостатистичного працівника (на робочому місці) у 2010 році зріс до 19,7%.

На 01.01.2011 року в Косівській області зареєстровано 5154 ФОП та 720 юридичних осіб. Прийомна палата та ДК сприяють створенню вигідних проблем для розвитку бізнесу, спрощення державної реєстрації, а також спрощення та прискорення дозвільного провадження в облдержадміністрації.

Продукція експорту складається з деревини, а також дерев’яних виробів, широкого асортименту промислової продукції. The importing stuff consists of transportation means, https://law.org.ge/community/profile/bernardoy870813/ stone- and also plaster ware, polymeric materials, steels and also metal ware. The land that can be made use of for agricultural tasks in the region is 39,600 hectares (or 44% of the area total location): 30% cultivatable land, 63.

Косівська міська рада

8% woodlands. Насамперед мешканці сусідів – це ті, хто пов’язаний із сільськогосподарським виробництвом і працює на власних будинках, хоча в регіоні налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 розважальних центрів, а також приватні пансіонати, 4 пансіонати, 1 розважальний центр для дітей, 4 готелі, 52 садиби.

Таємничі водоспади у Косові (gps-треки) МапаКосівЩо варто відвідати в Косові? – Цинічний Львів

Відбувається переміщення автобусів на фінансування (Косів-Київ). 652 об’єкти роздрібної торгівлі, 141 найменування громадського харчування, 60 об’єктів споживчих рішень, bahrulaloom.com У регіоні функціонує 8 ринків. Служби обслуговування клієнтів використовують 19 видів послуг, 15 для країни. В районі 49 закладів культури, 50 колекцій, 5 юнацьких художніх училищ (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 музеї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітня інформація: в районі 55 ДНЗ (там навчаються 10109 учнів); 22 дошкільні заклади (входить Юторопський академічний центр, pedagrammar.com загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 вихованців; 3 організації поштових установ. Лікувальна служба: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська 85 ліжок, Космачська 16 ліжок, Косівська ТБ

В обл. налічується 641 ліжко-ліжко. 10 медичних диспансерів пропонують свою послугу клінічного лікування. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медсестри. У Косівському районі функціонує професійний технологічний заклад:36, який орієнтований на підготовку обізнаних працівників для www.placeofindia.com економічна ситуація в країні: культиватори, монтувальники виведеного з ладу сільськогосподарського обладнання та обладнання, трактористи, шофери, кухарі, майстри плиточної роботи.

докладніше про

Уривок з репортажу «Косів і Косівщина»

https://kosiv.club/travel-menu/25-mandry/547-legendy-v- kamenipysanyj-kamin.html

Експертність макетування Макет одягу, Художня натуральна шкіра, Макет меблів та дерев’яних виробів, Графічний макет. Спеціалізація прикладного та привабливого мистецтва Витвори з дерева, Художня сталь, Художня кераміка, Образне ткацтво.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*