Косівська міська рада

Косів — готель, котеджі, приватний сектор

Косівщина — одне з найпривабливіших місць на Гуцульщині. Це край родючих полів, а також полів, високих гір, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Важливо відзначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цієї місцевості, її витонченість і багатство тварин і рослинності, виразна скарбниця цілком природних угруповань з її незвичайними, реліктовими рослинами та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також її індивідуальні особливості, традиції, а також ремесла мають насправді завжди приваблюють різноманітних мандрівників не лише з нашої власної країни, а й із кількох інших країн.

Художня різьба по дереву. Яворівська школа - Косів та Косівщина * інформаційний сайт Miércoles de ceniza, Cruz, ArteКосів будує центр. Навіщо на Прикарпатті відновлюють килимовий цех – за 21 млн Косівська районна рада Івано-Франківської області

The overall location of the area is 968 square kilometres (6. 5% of the oblast area). The population is 88268 individuals, that is 6. 4% from the total number of the citizens of our oblast. The urban population comprises 14552 (16. 5%) і https://www.pedagrammar.com/community/profile/aiqtasha2221037/ також сільські 73716 (83,5%). Область розташована на передгір’ї та на схилі Карпат.

Місто 1 Місто типу Села 2 Усі переговори 45 Околиці Регіональні ради 1 Регіональні міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговори регіону мають стан горбисті. Підсумки роботи обласного агропромислового комплексу за поточні роки підтверджують успішність економіки області.

Отже, протягом 2010 року вона зросла до 16% порівняно з 2009 роком. зростають також фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Рівень заробітної плати теж зростає. Середня заробітна плата середнього (офісного) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

01.01. 2011 р. на Косівщині зареєстровано 5154 юридичних осіб та 720 юридичних осіб. Реєстраційна палата та База відпочинку сприяє створенню сприятливих умов для розвитку компанії, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню, а також прискоренню дозвільної процедури в обласній адміністрації.

Експортовані товари включають деревину, а також дерев’яні вироби, великий асортимент комерційних товарів. Імпорт речей складається з транспортних шляхів, виробів з каменю та гіпсу, полімерних матеріалів, сталі та металоконструкцій. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в області, становить 39 600 га (або 44% загальної площі області): 30% обробних земель, 63.

«Музей сакрального мистецтва» в Косові

8% woodlands. В першу чергу, околиці – це ті, хто пов’язаний із сільськогосподарським виробництвом і веде свою власну домашню ферму, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території району розташовано 7 розважальних центрів та приватних пансіонатів, 4 готелі, 1 розважальний центр для pracownikwfirmie.pl діти, 4 готелі, 52 плантації.

Косів будує центр. Навіщо на Прикарпатті відновлюють килимовий цех - за 21 млн Косівська районна рада Івано-Франківської областіКосів – колиска гуцульської культури та звичаїв KARPATY.LOVE

There is a bus thrashing to the capital (Kosiv-Kyiv). 652 objects of the retail commerce, 141 things of the general public wedding catering, 60 items of customer solutions, 8 markets are operating in the area. The consumer solutions offer 19 sort of their service, 15 for the rural location. There are 49 culture centres, 50 collections, 5 youngsters art institutions (Kosiv, Kuty, Rozhniv, Yabluniv, Kosmach), 3 museums (Kosiv, Khimchyn, Kuty) in the area.

Освітні дані: в районі 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський навчально-методичний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівська вечірня школа 546 слухачів; 3 повідомлення в блозі навчальних закладів. Лікувальна служба: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РМЗ 100 ліжок, Кутинський ЛЗ 85 ліжок, Космацький санаторій 16 ліжок, Косівський туберкульоз

В області 641 ліжка в медичних установах. Крім того, 10 медичних амбулаторій також пропонують своє медичне рішення. У цій області працюють 250 медичних працівників, www.fiorelladinatale.com 762 зареєстровані медсестри. У Косівському районі функціонує торгово-технологічна школа:36, яка спеціалізується на підготовці кваліфікованих кадрів для народногосподарського стану: https:/ /www.tickingwithpurpose. com/forum/profile/marlatraugott10 плодівники, слюсарі виведеного з ладу сільськогосподарського обладнання та пристроїв, трактористи, шофери, кухарі, майстри з плитки.

Прочитайте цю статтю про

Косів туристичний на старій листівці

https://snow-nation.ca/community/profile/colinhargis0405/

Сфера знань у сфері дизайну Дизайн костюмів, художня натуральна шкіра, Меблі стиль, а також вироби з дерева, графічний макет. Спеціалізація прикладного та привабливого мистецтва Творчі вироби з дерева, Художній метал, Художня кераміка, Художнє ткацтво.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*